Aktualności

Wodogłowie Wieku Rozowjowego

Wodogłowie Wieku Rozowjowego

2013-01-15

 

 

Szanowni Państwo,

 

mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Sympozjum Polskiego Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych i Ogólnopolskiej Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej poświęconej wodogłowiu u dzieci.

Sympozjum organizowane jest  przez Oddział Kliniczny Chirurgii Dziecięcej w Olsztynie, pod patronatem Polskiego Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych, we współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Dzieci Leczonych Chirurgicznie „Uśmiech” z siedzibą w Olsztynie.

Patronat honorowy nad Konferencją objął Marszałek Województwa Warmińsko – Mazurskiego.

Przewidywana liczna uczestników to ok. 200 osób.

Konferencja odbędzie się w dniach 23 – 24.05.2013 w Ostródzie. Skierowana jest do chirurgów dziecięcych, neurochirurgów, neurologów, pediatrów, neonatologów, anestezjologów, specjalistów rehabilitacji oraz wszystkich osób zaangażowanych w leczenie i opiekę nad pacjentami dotkniętymi wodogłowiem.

Celem konferencji jest przedstawieni aktualnej wiedzy dotyczącej wodogłowia u dzieci, współczesnych metod diagnostyki, nowoczesnych sposobów leczenia chirurgicznego i zachowawczego, oraz opieki i leczenia następstw i powikłań wynikających z terapii i choroby podstawowej.

 

Szczegółowe informacje można będzie wkrótce uzyskać na stronie internetowej: www.wodoglowie2013.pl .

Powrót

Wyszukiwanie

Na skróty

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X